DOSPEL Sp. z o.o.
ul. Główna 188,
42-280 Częstochowa

Dyrektor Generalny Dospel: Ireneusz Piasecki i.piasecki@dospel.com
Asystentka Dyrektora Generalnego Dospel: +48 697-698-325
(34) 370 30 00 wew.116
Dział obsługi klienta:Izabela Kluska: zamowienia2@dospel.com +48 (34) 370 30 00 wew. 117
Dział obsługi klienta: zamowienia3@dospel.com +48 (34) 370 30 00 wew. 118
Dział HR: Justyna Szczepanik j.szczepanik@dospel.com +48 34 370 30 00 wew.255
Dział marketingu: Tobiasz Depczyński t.depczynski@dospel.com +48 (34) 370 31 08
+48 603 932 549
Serwis: serwis@dospel.com +48 (34) 370 31 11
Wysyłka krajowa: magazyn@dospel.com +48 (34) 370 31 31
+48 (34) 370 31 32
Wysyłka export: magazyn2@dospel.com +48 (34) 370 31 30
Dział zakupów: Beata Gęsiarz: b.gesiarz@dospel.com +48 783 690 140
+48 (34) 370 30 00 wew. 201
Dział zakupów: Kamila Różycka: k.rozycka@dospel.com +48 (34) 370 30 00 wew. 201
Dział exportu: export@dospel.com +48 (34) 365 98 43
Dział exportu bliski wschód: m.chabayta@dospel.com +48 695 885 432
Sklep online dospel24@dospel.com
Przedstawiciele handlowi
Imię Nazwisko numer telefonu e-mail Region działania
Mirosław Gralak 601 070 169 m.gralak@dospel.com kujawsko-pomorskie
Grzegorz Kosyl 603 090 355 g.kosyl@dospel.com warmińsko-mazurskie
Karol Wyszołmirski 697 883 439 k.wyszolmirski@dospel.com podlaskie
Wiktoria Dembicka 697 871 254 w.dembicka@dospel.com
pomorskie
Krzysztof Ralcewicz 693 291 369 k.ralcewicz@dospel.com
zachodniopomorskie
Dariusz Szymczak 695 885 461 d.szymczak@dospel.com
wielkopolskie
Emil Duliński 693 466 582 e.dulinski@dospel.com
lubuskie
Patryk Ziemak 605 451 531 p.ziemak@dospel.com
mazowieckie północ
Sara Chebes 691 610 632 s.chebes@dospel.com
mazowieckie południe
Tomasz Klarecki 601 982 663 t.klarecki@dospel.com
łódzkie
Benedykt Sauter 697 698 321 b.sauter@dospel.com
dolnośląskie
Ewa Jamik-Piechota 605 765 908 e.piechota@dospel.com
opolskie
Paweł Świergała 609 995 083 p.swiergala@dospel.com
śląskie
Marcin Wnorowski 609 995 063 m.wnorowski@dospel.com
śląskie
Przemysław Buczek 693 466 581 p.buczek@dospel.com
małopolskie
Tomasz Osajda 609 681 708 t.osajda@dospel.com
świętokrzyskie
Artur Wawrzaszek 601 820 055 a.wawrzaszek@dospel.com
podkarpackie
Dariusz Kuźma 697 883 401 d.kuzma@dospel.com
lubelskie płd.