Dospel
Dospel

Descarcare

Noul catalog Dospel

Ultima noastră versiune 1/2014 conține toate produsele Dospel




Pentru a obține informații despre produsele noastre și disponibilitatea acestora, vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon:
+48 (34) 370-31-64
export@dospel.com


Parteneri Dospel

Ventilație cu recuperare de căldură

Din anul 2008 Dospel Ltd a început cooperarea cu Berlüf, producător German de unități de tratare a aerului. Produse de înaltă calitate și soluții neconvenționale a dus la semnarea unui contract cu Berlüf. Mai multe informații la:
www.berluf.com

Tehnologia Dospel Professional

Dospel Sp. z.o.o este unul dintre cei mai mari producători de echipamente și sisteme de ventilație si de aer condiționat. Dospel Professional, fiind o parte din Dospel Group, s-a specializat în fabricarea de ventilație industrială și sisteme de aer condiționat. O experiență de peste 30 de ani, ingineri calificați și cea mai bună calitate a produselor, fac ca Dospel Professional să fie un partener solid și de încredere. Poziția de lider de piață internă și de export pentru mai mult de 50 de țări din întreaga lume, dovedesc credibilitatea producătorului care ofera produse de calitate și tehnologie avansată la prețuri accesibile.
www.dospelprofessional.com



Contact

Dospel Sp. z o.o. - ul. Główna 188, 42-280 Częstochowa

CEO:


Ireneusz Piasecki - i.piasecki@dospel.com

Export department:


+48 (34) 370-31-64, export@dospel.com

Export Head:


Patrycja Kała - p.kala@dospel.com

for Russian-speaking

Julia Bieniek - j.bieniek@dospel.com

for English-speaking

Paulina Jeziak - p.jeziak@dospel.com

for German-speaking

Marta Kepa - m.kepa@dospel.com

online shop:


dospel24@dospel.com

service:


serwis@dospel.com



sales representatives:


Name telephone number email Country