Dospel
Dospel

Do pobrania

Nowy cennik firmy DOSPEL

Prezentujemy Państwu nowy cennik firmy DOSPEL Lidera Wentylacji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.Szczegóły u dystrybutorów i Przedstawicieli Handlowych.

Podane ceny* są cenami netto


*Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego
W celu uzyskania informacji o produktach oraz o ich dostępności prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

Dział Obsługi klienta Comfort:
+48 (34) 370 30 00 wew. 117
+48 (34) 370 30 00 wew. 118


Partnerzy Dospel

Wentylacja z odzyskiem ciepła

Wdrażane przez niemieckiego producenta BERLUF GmbH najnowsze SYSTEMY oraz precyzja wykonania przyczyniają się do tego, że wszystkie urządzenia BERLUF są jeszcze bardziej funkcjonalne i ergonomiczne w użytkowaniu. Połączenie tych wszystkich nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań z unikatowym designem budzą zachwyt wśród instalatorów i dystrybutorów w przemyśle wentylacji.
Centrale wentylacyjne (rekuperatory) - www.berluf.com

Dospel Professional Technologies

DOSPEL Professional specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji przemysłowych systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Oferujemy produkty i usługi najwyższej jakości.
www.dospelprofessional.com


Polityka prywatności


DOSPEL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Częstochowie, informuje zgodnie z art. 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych ( RODO), że:
 
Administratorem danych osobowych jest Dospel Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Główna 188 42-280 Częstochowa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Częstochowie, XVII Wydział Gospodarczy KRS nr 0000052747, NIP: 573-24-77-394, REGON: 151991019, wysokość kapitału zakładowego 4.022.000,00 zł
 
Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane przetwarzane będą w celach realizacji zamówień, marketingu produktów własnych oraz prawnie uzasadnionych interesów Administratora.
 
Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo wglądu w nie, poprawiania ich, zażądania zaprzestania przetwarzania, zażądania ich usunięcia, wycofania zgody na ich przetwarzanie, przeniesienia ich, wniesienia sprzeciwu.
 
Każda osoba, której dane są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych jej dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 
Dospel Sp. z o. o. nie będzie przechowywać danych osobowych dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celów, które legły u podstaw ich gromadzenia, chyba że zgodnie z prawem jest wymagane lub dozwolone przechowywanie danych przez dłuższy okres czasu.
 
Dospel Sp. z o. o. nie będzie przekazywać danych osobowych do państwa trzecich ani poddawać ich profilowaniu.
 
Dospel Sp. z o. o. nie sprzedaje danych osobowych osobom trzecim i ujawnia je wyłącznie w zakresie niezbędnym do realizacji świadczonych przez siebie usług. Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych innych podmiotów, chyba że zostanie wyrażona na to zgoda.
 

Kontakt | Kariera | Partnerzy | Do pobrania | Jakość | Oferta | Aktualności | Strona Główna | Polityka prywatności


Dospel Lider Wentylacji - jeden z najwiekszych producentow urzadzen i systemow z zakresu wentylacji i klimatyzacji.
Oferujemy m.in. Wentylatory, wentylatory domowe, Wentylatory sufitowe, wentylatory kanalowe, wentylatory kominkowe, wentylatory przemyslowe, wentylatory scienne, termowentylatory, kratki wentylacyjne,
rekuperacja, anemostaty, fleks, rury aluminiowe, tasmy uszczelniajace, instalacje wentylacyjne, klimatyzacja, klimatyzator, wentylator, kratki wentylacyjne, rekuperacja
stat4u